Home » Tiktok hairstyle – na czym polegają takie trendy?
tok tok hairdo

Tiktok hairstyle – na czym polegają takie trendy?

Tik Tok to bardzo popularne medium wśród młodych osób. Jest źródłem inspiracji, także jeśli chodzi o układanie włosów. Jakie fryzury można stworzyć, podglądając konta wybranych osób na Tik Toku? Wśród mężczyzn promujących z powodzeniem fryzury wyróżnić można persony takie jak: Noah Beck, Bryce Hall czy Tayler Holder.

Tik Tok hairstyle – jak szybko i efektownie ułożyć modną fryzurę?

TikTok hairstyle – jak zrobić? Żeby ułożyć modną, męską fryzurę znaną z Tik Toka, trzeba mieć odpowiednio obcięte włosy. Dłuższy przód posłuży później do ułożenia na szczotce. Krótszy tył i boki pozwoli zharmonizować stylizację. Aby przystąpić do ułożenia fryzury inspirowanej Tik Tok hairstyle, należy dokładnie umyć włosy. Następnie należy użyć metalowej okrągłej szczotki. To właśnie za jej pomocą nadaje się włosom charakterystyczną formę. Niezbędne będzie użycie kremu lub pianki do stylizacji. Przyda się również suszarka z wąską końcówką. Na początek należy umyte i lekko odciśnięte z wody włosy zaczesać do przodu na czoło. Powietrze z suszarki należy kierować od tyłu do przodu głowy, zgodnie z ruchem szczotki. Następnie najdłuższe pasma trzeba nawinąć na szczotkę i suszyć je w stronę czubka głowy. Dotyczy to również włosów z boku głowy. Teraz przyszła pora na zastosowanie kremu bądź pianki utrwalającej. W tym kroku można pozostawić grzywkę podkręconą bądź też nadać fryzurze bardziej spontanicznego charakteru, rozdzielając pasma palcami. Gotowe!

Jakie kobiece fryzury można podejrzeć na Tik Toku?

Znane influencerki i osobowości świata mediów społecznościowych wykorzystują Tik Toka do promowania swoich pomysłów na fryzury. Jedną z nich jest klasyczny bob, a więc stylizacja polegająca na tym, że przód włosów sięga mniej więcej do podbródka, tył zaś jest krótszy. W przypadku wersji cool girl bob końcówki włosów są dodatkowo podkręcone. Spośród różnych wariacji nie brakuje też odmiany boba z grzywką. Różnorodność fryzur pozwala łatwo dopasować je do kształtu i rysów twarzy oraz do własnych preferencji i grubości włosów. 

Dodaj komentarz